Sinds de raadsvergadering van gisteravond maak ik me serieus zorgen over het voortbestaan van de zwembaden in Biddinghuizen en Swifterbant. Onze gemeente komt (net als alle andere gemeenten) voor een nieuwe ronde van forse bezuinigingen te staan waarin opnieuw keuzes gemaakt moeten gaan worden.
In de bezuinigingsronde van twee jaar geleden zijn de zwembaden buiten schot gebleven omdat er afspraken zijn gemaakt met de exploitant en de verenigingen van dorpsbelangen dat een deel van het onderhoud door vrijwilligers zal worden gedaan.
De PvdA trok in de raadsvergadering van gisteravond de conclusie dat pas bij de nieuwe contract besprekingen met de exploitant hierin wijzigingen kunnen worden aangebracht en dus de baden open blijven. De vraag van de PvdA aan de andere fracties of deze opvatting wordt gedeeld werd enkel door GroenLinks en de ChristenUnie positief beantwoord. Andere partijen wilden daarop geen helder antwoord geven en dat geeft zeer te denken!
0 reacties