Terroristische ex-crimineel?

dinsdag 12 augustus 20089 reacties

In de boeienWat zo’n ‘comming out’ als milieuactivist toch allemaal niet los maakt. Ik wordt er wel vrolijk van als ik eerlijk ben. Zeker omdat iedereen al lang weet wat ik in het verleden heb ‘uitgespookt’.

Onderstaande quote wilde ik jullie niet onthouden. Maar allereerst (voor de zekerheid) om misverstanden te voorkomen: mijn strafblad is nog zo maagdelijk als wit maar zijn kan.

Maar hier de quote van Bert Bussen:

De vraag is dus: zitten er nog meer ex-criminelen en semi-terroristen in de GroenLinks-gelederen? Antwoord: JA. En ze komen er nu, aangespoord door het prachtige, kwetsbare, heldhaftige en respectabele na-oorlogse verzet van Wijnand Duyvendak graag voor uit. Lees maar even mee op het weblog van GroenLinkser en vicevoorzitter van het GroenLinks-bestuur in Dronten Paul Vermast”.

Het zal de leden van GroenLinks Dronten die de schrik om het hart sloeg bij het lezen van bovenstaand bericht een pak van het hart zijn dat ik geen bestuurslid meer ben!

9 Reacties

  1. christinA

    🙂

    Maar je weet natuurlijk dat het om het principe gaat.
    En wat ik bij Bert of ergens anders ook zei:
    Het is aan de kiezer, (gelukkig niet aan columnisten of reaguurders) te besluiten op wie en waarom zij op iemand stemmen.

  2. johan

    GroenLinks Dronten hecht eraan te vermelden dat de heer Vermast niet langer voorzitter (a.i.) is van onze afdeling.

    Johan Banis
    secretaris GroenLinks Dronten

    ~~~/\___GroenLinks Dronten___/\~~~

  3. dieanderesjaak

    En ik wou nog even kwijt dat het een schande is dat de hondepoepbak van de Zonnekampweg naar de Wilde Vliet verplaatst is! Een boze Drontenaar

  4. Frank

    Het GroenLinks-(oud)activisten bashen begint zo langzamerhand satirische vormen aan te nemen.

    Bij GeenStijl , de Televaag en zelfs de Volkskrant”>de Volkskrant schijnen ze te denken dat alle GroenLinkers terroristen zijn.

    Ik zou zeggen: komkommertje erbij?

  5. johan

    Ik geloof dat dieanderesjaak behoorlijk de weg kwijt is…

    Maar misschien is het wel een geheime code waardoor die GroenLinkse terroristen nu tot lang voorbereide actie overgaan.

    Laten we maar alvast beperkte dijkbewaking instellen!

    johan

    (codebericht: 49 voor 23, halfom!)
    (de ingewijden weten nu genoeg)

  6. Bert Brussen

    Oh, eh, ex-vice-voorzitter dus?

  7. Paul Vermast

    Nee… oud-voorzitter ad interim en oud-vice-voorzitter.

  8. Michel

    @johan: “de haan kraait drie maal linksom, en vliegt oostwaarts bij opgaande zon” 😉

  9. OPA

    Tja, als politie en rechterlijke macht gewoon hun werk hadden gedaan dan was elke crimineel veroordeeld en daarmee hadden zij een strafblad en werden uitgesloten van kamerfuncties. Probleem opgelost.

    Als voor elke kilometer die ik te hard reed en voor elke andere overtreding een veroordeling had gekregen dan had ik allang in het gevang gezeten, net zoals 90% van de Nederlanders denk ik. Dan kan niemand meer in de politiek.

    Dus misschien moet de kritiek niet zozeer op de pleger maar op opvoeding (in brede zin) en de handhaving gericht zijn?

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Paul Vermast was van augustus 2003 tot september 2022 (burger)raadslid  voor GroenLinks in de gemeenteraad van Dronten. Daarnaast was hij fractievoorzitter en plaatsvervangend voorzitter van de gemeenteraad. Bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer in 2017 stond hij voor GroenLinks op plaats 38.