Diederik Samsoms gevoel voor fijnzinnigheid is kennelijk met de rest van de Kamer op meireces mag ik hopen. Want op twitter lijkt de PvdA-leider te melden dat het minste wat ‘Nederland voor Groningen kan doen’ meer gaswinning en aardbevingen zijn. Want dat is goed voor de economie!
Mooi. Het minste wat NL voor Groningen kan doen. Werk RT @noordnieuws: Herstel aardbevingsschade levert veel werk op http://t.co/p6fOv3ho6a
— Diederik Samsom (@diederiksamsom) April 30, 2014
Samsom lijkt het ook nog mooi nieuws te vinden op het eerste gezicht. Dus kennelijk draait de PvdA weer eens en zijn ze nu voor het verder opendraaien van de Groninger gaskraan. Goed voor de economie; al die aardbevingen en extra schade. Mij lijkt het een wat bijzonder banenplan op deze manier. Blij dat mijn partij liever investeert in groene oplossingen voor de economie en energie!
0 reacties