Primeur: Burgerinitiatief tegen gentechgewassen

woensdag 6 oktober 20100 Reacties

Gentech-kok José Manuel Barroso

Nog enkele handtekeningen nodig!

Terwijl veel Europese landen met man en macht proberen om genetisch gemanipuleerde gewassen te weren, doet de voorzitter van de Europese Commissie Barosso zijn uiterste best om ze toch op de Europese akkers te krijgen.

De teller van het burgerinitiatief tegen gentechgewassen staat al ruim boven de miljoen. Maar om aan de eisen van een formeel burgerinitiatief te voldoen, moet er naar rato van het aantal inwoners per lidstaat worden getekend. Dat betekent dat er nog enkele Nederlandse handtekeningen moeten worden geplaatst.

Teken de petitie
Als je de petitie nog niet hebt getekend, doe dat dan nu. Elke stem telt! Vraag ook familie en vrienden hun handtekening te zetten tegen gentech op Europese akkers.

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Paul Vermast was van augustus 2003 tot september 2022 (burger)raadslid  voor GroenLinks in de gemeenteraad van Dronten. Daarnaast was hij fractievoorzitter en plaatsvervangend voorzitter van de gemeenteraad. Bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer in 2017 stond hij voor GroenLinks op plaats 38.