
Zo twitterde de Deense overheid dat ze vanaf morgen 8 uur een alternatieve top organiseert voor de NGO’s. Die mogen de officiële conferentie niet meer bijwonen omdat het UNFCCC 45.000 mensen heeft geaccrediteerd voor een gebouw waar er maar 15.000 mensen in kunnen. Foutje bedankt!
Dat nieuws haalden we van twitter en hebben daar een mooi persbericht van kunnen maken. Want het is natuurlijk een schande dat de NGO’s en daarmee de maatschappij van de onderhandelingen worden uitgesloten.
Ook gisteravond was twitter bijzonder handig. Terwijl ik met een aantal mensen aan het eten was kwam via twitter het bericht dat het Nederlandse bedrijfsleven een borrel organiseerde voor de Nederlandsers op de top. Daar zijn we -natuurlijk- heen gegaan. Was een leuke borrel (drank was gratis en onbeperkt) en een geweldig netwerk moment met alle topshots van het Nederlandse bedrijfsleven en de natuur- en milieubeweging. Kortom, een hele leuke avond. Aan het einde met een paar andere leuke mensen nog naar een andere kroeg; dus veel te weinig geslapen voor deze lange dag werken. Ga zo naar het schip en heel vroeg slapen denk ik (hoewel ik me dat iedere avond voorneem en de nachten steeds korter worden).
0 reacties