Curriculum Vitae 

Raadsadviseur / Adjunct-griffier 

Gemeente Hoogeveen

12 september 2022 – heden

GroenLinks

Augustus 2003 – 22 september 2022
Raadslid in Dronten

Fractievoorzitter sinds november 2012
Gemeenteraadslid sinds maart 2010
Burgerraadslid augustus 2003 – maart 2010

September 2015 – juni 2022
Lid van het presidium gemeenteraad Dronten

Voorzitter en plaatsvervangend voorzitter gemeenteraad sinds januari 2017
Voorzitter werkgeverscommissie griffier Januari 2017 – juni 2022

September 2018 – juni 2019
Voorzitter Vertrouwenscommissie benoeming burgemeester J.P. Gebben. 

November 2016 – maart 2021
Kandidaat Tweede Kamerlid voor de verkiezingen van maart 2017, nummer 38

Mei 2013 – juli 2015
Ondersteuning GroenLinks webteam, Landelijk Bureau

Maart 2014 – augustus 2014
Beleidsmedewerker infrastructuur en milieu Tweede Kamerfractie

November 2011 – maart 2012

Bestuursmedewerker provinciaal bestuur Flevoland

Oktober 2011 – maart 2012
Beleidsmedewerker gemeenteraadsfractie Amsterdam

Juli 2011 – augustus 2011
Medewerker projectbureau Landelijk Bureau GroenLinks

Januari 2011 – maart 2011
Beleidsmedewerker milieu Tweede Kamerfractie

Maart 2010 – maart 2014
Lid van het presidium gemeenteraad Dronten

Commissievoorzitter
Lid werkgeverscommissie griffier

November 2009 – januari 2010
Medewerker internet Europese GroenLinks-fractie tijdens de Klimaattop te Kopenhagen. Zie ‘Dossier COP 15’

Mei 2009 – maart 2010
Voorzitter GroenLinks afdeling Dronten

Juni 2004 – juli 2007
Communicatiemedewerker Statenfractie Flevoland

Maart 2003 – mei 2008
(Vice-)Voorzitter afdeling Dronten 

 

Paul Vermast spreekt als plaatsvervangend voorzitter de gemeenteraad toe bij het afscheid van de raad 2018-2022

Niet-politiek

Eigenaar Buro Vermast , 2014 – september 2022

Voorzitter Flevo-Scouts, juni 2019 – heden

Milieubeweging

2005-2006,  2008-2009,  2010-2011
Natuur- en Milieufederatie Flevoland, beleidsmedewerker

2009-2010
Stichting Natuur en Milieu, beleidsmedewerker landbouw

2001-2003
Greenpeace Nederland, Campagnemedewerker
Vrijwilliger tussen 1993 – 2007

Overige

Buitengewoon Ambtenaar van de Burgerlijke Stand te Dronten, juli 2010 – september 2022

Onderscheiding

Lid in de Orde van Oranje- Nassau 
September 2022

Opleidingen

HBO Bestuurskunde Bestuursacademie, maart 2020 – heden 

Inleiding rechtsgeleerdheid, Open Universiteit, 2019 (Geen certificaat)

Milieurecht voor niet-juristen UvA, zomercursus 2008 (Certificaat)

Warmonderhof, biologisch-dynamische landbouw specialisatie fruitteelt, 2001 (Diploma)

Vrije School, 1996  (Diploma)

Trainingen

Voorzitterstraining, Nederlands Debat Instituut,

Debattraining, GroenLinks

Mediatraining, GroenLinks en Greenpeace

Paul Vermast spreekt als plaatsvervangend voorzitter de gemeenteraad toe bij het afscheid van de raad 2018-2022

Curriculum Vitae

Raadsadviseur / Adjunct-griffier 

Gemeente Hoogeveen

12 september 2022 – heden

GroenLinks

Augustus 2003 – 22 september 2022
Raadslid in Dronten

Fractievoorzitter sinds november 2012
Gemeenteraadslid sinds maart 2010
Burgerraadslid augustus 2003 – maart 2010

September 2015 – juni 2022
Lid van het presidium gemeenteraad Dronten

Voorzitter en plaatsvervangend voorzitter gemeenteraad sinds januari 2017
Voorzitter werkgeverscommissie griffier Januari 2017 – juni 2022

September 2018 – juni 2019
Voorzitter Vertrouwenscommissie benoeming burgemeester J.P. Gebben. 

November 2016 – maart 2021
Kandidaat Tweede Kamerlid voor de verkiezingen van maart 2017, nummer 38

Mei 2013 – juli 2015
Ondersteuning GroenLinks webteam, Landelijk Bureau

Maart 2014 – augustus 2014
Beleidsmedewerker infrastructuur en milieu Tweede Kamerfractie

November 2011 – maart 2012

Bestuursmedewerker provinciaal bestuur Flevoland

Oktober 2011 – maart 2012
Beleidsmedewerker gemeenteraadsfractie Amsterdam

Juli 2011 – augustus 2011
Medewerker projectbureau Landelijk Bureau GroenLinks

Januari 2011 – maart 2011
Beleidsmedewerker milieu Tweede Kamerfractie

Maart 2010 – maart 2014
Lid van het presidium gemeenteraad Dronten

Commissievoorzitter
Lid werkgeverscommissie griffier

November 2009 – januari 2010
Medewerker internet Europese GroenLinks-fractie tijdens de Klimaattop te Kopenhagen. Zie ‘Dossier COP 15’

Mei 2009 – maart 2010
Voorzitter GroenLinks afdeling Dronten

Juni 2004 – juli 2007
Communicatiemedewerker Statenfractie Flevoland

Maart 2003 – mei 2008
(Vice-)Voorzitter afdeling Dronten 

 

Niet-politiek

Eigenaar Buro Vermast, 2014 – september 2022

Voorzitter Flevo-Scouts, juni 2019 – heden

Milieubeweging

2005-2006,  2008-2009,  2010-2011
Natuur- en Milieufederatie Flevoland, beleidsmedewerker

2009-2010
Stichting Natuur en Milieu, beleidsmedewerker landbouw

2001-2003
Greenpeace Nederland, Campagnemedewerker
Vrijwilliger tussen 1993 – 2007

Overige

Buitengewoon Ambtenaar van de Burgerlijke Stand te Dronten, juli 2010 – september 2022

Onderscheiding

Lid in de Orde van Oranje- Nassau 
September 2022

Opleidingen

HBO Bestuurskunde Bestuursacademie, maart 2020 – heden 

Inleiding rechtsgeleerdheid, Open Universiteit 2019 (Geen certificaat)

Milieurecht voor niet-juristen UvA, zomercursus 2008 (Certificaat)

Warmonderhof, biologisch-dynamische landbouw specialisatie fruitteelt, 2001 (Diploma)

Vrije School, 1996  (Diploma)

 

Trainingen 

 

Voorzitterstraining, Nederlands Debat Instituut

Debattraining, GroenLinks

Mediatraining, GroenLinks en Greenpeace